Team

We zijn een spraakmakend en energiek bedrijf, vol in de groei. Professionaliteit, kunde en maatwerk zijn onze kernwaarden.

Anouk Janssens

Office Manager
a.janssens@dudokgroep.com

Erwin Sterk

Technisch Manager
e.sterk@dudokgroep.com

Ewald Dudok


Gerben Penning

Senior Projectontwikkelaar
g.penning@dudokgroep.com

Jakko van Wijk

Business Development Manager
j.vanwijk@dudokgroep.com

Machteld Raadsen

Personal Assistant
m.raadsen@dudokgroep.com

Marcel Schippers

Directeur
m.schippers@dudokgroep.com

Melanie van der Will

Administratie
m.vanderwill@dudokgroep.com

Nicolaï Heijster

CEO
n.heijster@dudokgroep.com

Ruud Evers

Groepscontroller
r.evers@dudokgroep.com

Stefan van Gurp

Projectontwikkelaar
s.vangurp@dudokgroep.com

Wouter Vos

Director
w.vos@dudokgroep.com