Team

We zijn een spraakmakend en energiek bedrijf, vol in de groei. Professionaliteit, kunde en maatwerk zijn onze kernwaarden.

Anouk Janssens

Office Manager
a.janssens@dudokrealestate.com

Chris Gmelig Meijling

Senior Projectontwikkelaar
c.gmeligmeijling@dudokrealestate.com

Edo van der Bom

Business Controller
e.vanderbom@dudokrealestate.com

Erwin Sterk

Senior Technisch Manager
e.sterk@dudokrealestate.com

Ewald Dudok


Hans de Bruin

Senior Technisch Asset Manager
h.debruin@dudokrealestate.com

Lee Pors

Senior Projectontwikkelaar
l.pors@dudokrealestate.com

Machteld Raadsen

Personal Assistant
m.raadsen@dudokrealestate.com

Marcel Schippers

Directeur
m.schippers@dudokrealestate.com

Marjolein Smits van Oyen

Commercieel Asset Manager
m.smitsvanoyen@dudokrealestate.com

Melanie van der Will

Administratie
m.vanderwill@dudokrealestate.com

Nicolaï Heijster

CEO
n.heijster@dudokrealestate.com

Nicoline Brilman

Financial Controller
n.brilman@dudokrealestate.com

Nikita Pellencau

Office Assistant
receptie@dudokrealestate.com

Ruud Evers

Finance Director
r.evers@dudokrealestate.com

Stefan van Gurp

Senior Projectontwikkelaar
s.vangurp@dudokrealestate.com

Wouter Vos

Director
w.vos@dudokrealestate.com